Vydání Imperiums: Rome vs Carthage

Home > Vydání Imperiums: Rome vs Carthage

Vydání Imperiums: Rome vs Carthage

Praha – 7. září 2022: Imperiums: Rome vs Carthage bude v prodeji od 19. září!

Po boji o vybudování silné a mocné Makedonie za Filipa Makedonského v Imperiums: Greek Wars, po kterém následoval střet největších mocností starověku v Imperiums: Age of Alexander, se centrem dění stane Itálie, kde Římská republika bojuje o přežití a nadvládu s latinskými kmeny v naději, že se jednoho dne bude moci postavit i samotnému Kartágu.

Zahrajte si na obrovské mapě od Iberijského poloostrova po Babylon a od divoké a zdánlivě neobydlené divočiny za Alpami až po arabskou poušť. Celkem 25 států čeká, až se postavíte do jejich čela a zanesete právě jejich jméno zlatým písmem do historie.

Prokažte, že máte pravé srdce Římana a vytvořte největší říši své doby. Přijměte vládu nad Kartágem a pokořte celé Středomoří. Staňte se opravdovým a jediným nástupcem Alexandra Velikého znovuvybudováním jeho říše na východě nebo nechte své nepřátele v hrůze čekat na útok vašich galských bojovníků.

Řada nových fíčur vnese do hry zajímavé zvraty, které otestují vaši politickou chytrost, vojenskou smělost a taktický um.

Migrující kmeny, které ohrožují hranice civilizovaného světa, vícetahové události jako jsou mor, rebelie a záplavy, závazné cíle, které vás nutí měnit strategii, a historické události, které prohlubují zážitek ze hry a její realističnost. Jen ti nejsilnější přežijí neúprosný tok událostí.

Imperiums: Rome vs Carthage DLC bude v prodeji od 19. září s časově omezenou slevou.
Neváhejte!

Oficiální stránkyimperiumsgame.com
Steamstore.steampowered.com/app/1839160/Imperiums_Rome_vs_Carthage/
Facebookfacebook.com/Imperiumsgame/
Twittertwitter.com/kube_games
Instagraminstagram.com/imperiums_game
Presskitimperiumsgame.com/download/ImperiumsPresskit.zip

×