Tisková zpráva vydání Imperiums: Troy

Home > Tisková zpráva vydání Imperiums: Troy

Tisková zpráva vydání Imperiums: Troy

Praha, Česká republika – 2. Prosince 2020: Po letním vydání naší historické 4X/grand strategie Imperiums: Greek Wars, nadešel čas pro první rozšíření s názvem Imperiums: Troy.

Imperiums bylo velice dobře přijato médii i hráčskou komunitou (84% ze Steamových recenzí), a proto jsme se rozhodli dát toto DLC zdarma jako poděkování našim fanouškům.

Imperiums: Troy je malé taktické scenário zaměřené na poslední rok legendární války o Tróju. Řecké lodě obsadily moře a ostrovy co by kamenem dohodil od trojské pevniny a helénští vojáci se připravují na vylodění. Trójané zatím opevnili svoje pobřežní města v očekávání první vlny útoku.

Nasaďte si korunu pyšného a arogantního Agamemnóna z Mykén, moudrého Odyssea z Ithaky, statečného Ajaxe ze Salamíny, neporazitelného Achilla a jeho Myrmidonů, nebo čestného Priama a Hektora z Tróje, a zjistěte, jakou cestu vám předurčily bohyně osudu.

Tahle válka ale není jen o bitvách a prolité krvi. Do průběhu bojů mohou zasáhnout i olympští bohové, kteří podporují své oblíbence a škodí jejich nepřátelům.
Cílem těchto vedlejších událostí ale nejsou zásadní změny v průběh války, spíš na pozadí bitev vytváří příběhovou linku s menšími výhodami či nevýhodami pro tu či onu stranu, zatímco celý příběh zůstává věrný legendě o trojské válce. Jako vždy pokud jde o Imperiums, i tuto fíčuru můžete vypnout a soustředit se čistě na ostří svého meče a umění války.

Každý stát může dosáhnout vítězství jinou cestou a je tedy na vás, jak takhle legendární válka skončí!

Kube Games je nezávislé herní vývojářské studio registrované v České republice. Jsme nadšenci, kteří si plní své sny.
Imperiums: Greek Wars je naší cestou, jak do žánru 4X strategií vnést svěží vítr.

Oficiální webimperiumsgame.com
Facebookfacebook.com/Imperiumsgame/
Twittertwitter.com/kube_games
Instagraminstagram.com/imperiums_game
Presskitimperiumsgame.com/download/ImperiumsPresskit.zip

×