Tisková zpráva vydání Imperiums: Age of Alexander

Home > Tisková zpráva vydání Imperiums: Age of Alexander

Tisková zpráva vydání Imperiums: Age of Alexander

Praha, 30. září 2021: Po boji o vybudování silné a mocné Makedonie za vlády Filipa Makedonského v Imperiums: Greek Wars, můžete prožít i následný střet největších mocností starověku, který zcela zásadně ovlivnil vývoj lidstva. Vydobyjte si titul „Veliký“ v novém rozšíření Imperiums: Age of Alexander!

Zahrajte si na obrovské mapě od Kartága na západě po Persepolis na východě, od studených Alp na severu po nilskou deltu na jihu. Můžete se postavit do čela kteréhokoli z 18 států – od válečných stepních kmenů, až po nejmocnější říše té doby.
Dosedněte na trůn jako Alexandr nebo Dareios, vyzkoušejte si roli přehlíženého provinčního města, staňte se otcem římského zázraku nebo se pokuste nastolit nový světový řád ze hřbetu válečných skytských koní.

Age of Alexander přinese také řadu nových fíčur, které zcela novým způsobem otestují vaše vojenské umění a politickou předvídavost.
Tyto nové mechaniky ovlivní rozhodování na vojenské, ekonomické, správní i politické úrovni.

Dočasná demobilizace vojenských jednotek, použití specializací na maximalizování výnosů surovin a zdrojů, snižování korupce budováním provinčních hlavních měst nebo používání vyslanců pro prosazování svých zájmů na cizích dvorech. Zkrátka, každé rozhodnutí má své nevyhnutelné následky.

Hru je možné zakoupit na Steamu nebo na stránkách vývojáře a to i v předprodeji se slevou!

Oficiální webimperiumsgame.com
Steamstore.steampowered.com/app/1520480/Imperiums_Age_of_Alexander/
Facebookfacebook.com/Imperiumsgame/
Twittertwitter.com/kube_games
Instagraminstagram.com/imperiums_game
Presskitimperiumsgame.com/download/ImperiumsPresskit.zip

×